
Набір різних дротяних щіток 3 шт 18 см Kraft&Dele KD10998
- Готово до відправки
- Код: X-98383
246 ₴
208,99 ₴
-15%
+380 (95) 131-00-59
- +380 (73) 151-00-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Набір різних дротяних щіток 3 шт 18 см Kraft&Dele (KD10998)
Набір металевих щіток KD10998 марки Kraft&Dele виготовлений з нержавіючої сталі / латуні / нейлону. Стійкий до високих навантажень і корозії. Ідеально підходить для очищення твердих поверхонь від фарби, іржі, пилу тощо
Що в комплекті?
- Сталева щітка - видалення іржі та лакових покриттів.
- Латунна щітка - видалення іржі, лаків, чистка паяних з'єднань, латуні, міді.
- Нейлонова щітка - добирається до найважкодоступніших місць, відмінно очищає і матує поверхні.
Габаритні розміри:
- Загальна довжина - 18 см
- Довжина дроту - 1.3 мм
- Вага - 300 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft&Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина щітки | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор температури | Так |
| Вага | 10 |
| Висота | 310 |
| Глибина | 410 |
| Дисплей | Так |
| Матеріал ручки | Гума/Пластик |
| Набір | Да |
| Особливості | Пульт дистанційного керування |
| Потужність обігріву | 9000 Вт |
| Тип палива, що використовується | дизельне паливо (солярка) |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип призначення | Набір різних дротяних щіток 3 шт 18 см Kraft&Dele (KD10998) |
| Тип управління | Електронне |
| Тип щітки | Щетка |
| Колір | Жовтогарячий |
| Частота | 50 |
| Ширина | 250 |
- Ціна: 208,99 ₴










