Кошик
Працюємо у воєнний час. Відправка в день замовлення.
Інтернет-магазин DANDI
+380 (95) 131-00-59
+380 (73) 151-00-59
  • Машинка для видалення ковтунців, тример для одягу Adler AD 9622b подвійна головка 3 швидкості

    • Готово до відправки
    • Код: X-96612

    1 411 ₴

    1 198,90 ₴

    –15%
    +380 (95) 131-00-59
    • +380 (73) 151-00-59
    повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
    У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
    Машинка для видалення ковтунців, тример для одягу Adler AD 9622b подвійна головка 3 швидкості
    Машинка для видалення ковтунців, тример для одягу Adler AD 9622b подвійна головка 3 швидкостіГотово до відправки
    1 411 ₴1 198,90 ₴
    +380 (95) 131-00-59
    • +380 (73) 151-00-59
    Опис
    Характеристики
    Інформація для замовлення
    Машинка для видалення ковтунців, тример для одягу Adler AD 9622b подвійна головка, 3 швидкості — це ідеальний пристрій для швидкого та дбайливого очищення вашого одягу, пледів, пальт і трикотажу. Завдяки подвійній головці з 12 лезами, ця електрична машинка для катишків обробляє більшу площу за менший час, що робить процес догляду за тканинами максимально ефективним.
    Тример для тканин Adler AD 9622b оснащений трьома швидкостями обертання (6500, 7500, 8500 об/хв), що дозволяє обирати оптимальний режим для делікатних або щільних тканин. Вбудований LCD-дисплей відображає рівень заряду акумулятора та обрану швидкість, забезпечуючи зручність у використанні.
    Акумуляторна машинка для катишків має вбудований літій-іонний акумулятор ємністю 1800 мАг, що гарантує до 2 годин безперервної роботи без дротів. Швидка зарядка через USB-C кабель займає приблизно 3 години, що робить пристрій завжди готовим до роботи.
    Об’ємний контейнер для збору катишків (140 мл) дозволяє рідше очищати пристрій, а леза з нержавіючої сталі забезпечують довговічність і безпеку для тканини. Машинка для видалення ворсу Adler AD 9622b ідеально підходить для трикотажу, кашеміру, флісу, пледів і пальт, допомагаючи відновити зовнішній вигляд улюблених речей без зайвих витрат.
    Цей пристрій для догляду за одягом має компактні розміри (20×12,5×10 см) і стильний білий корпус із золотими вставками, що додасть елегантності вашому домашньому арсеналу для догляду за текстилем.
    Обирайте машинку з подвійною головкою Adler AD 9622b, щоб швидко та ефективно позбутися катишків і вузликів на ваших речах. Забудьте про неприємний ворс і поверніть одягу друге життя!
    Подаруйте своїм улюбленим речам дбайливий догляд уже сьогодні — замовляйте Adler AD 9622b і насолоджуйтеся бездоганним виглядом одягу кожен день!
    Основні атрибути
    ВиробникAdler
    Тип живленняАкумулятор
    Споживана потужність18 Вт
    Об'єм резервуара для катишків140 мл
    Кнопка вкл./викл.Так
    Щіточка для чищенняТак
    Час роботи від акумулятора120 хв
    Час заряду акумулятора3 годин
    Колір корпусуБілий
    Країна виробникПольща
    Гарантійний термін12 міс
    СтанНовий
    Користувальницькі характеристики
    Колірбілий із золоти
    Джерело живленнявбудований акумулятор + кабель USB Type-C. 5
    Максимальна потужність18
    Номінальна потужність10 Вт
    Кнопка вмик./вимк.Да
    Щітка для очищення в комплектіДа
    Розміри виробу20×12.5×10
    Сітка та леза з нержавіючої сталіДа
    Легко очищуваний контейнерДа
    Діаметр ріжучої поверхні5 см
    Великий контейнер місткістю до 140 мл дозволяє рідше спорожняти йогоДа
    3 швидкості обертання для видалення катишок6500 об/хв, 7500 об/хв, 8500 об/хв, Кожна головка оснащена 6 лезами для ефективної роботи
    Вбудований індикатор заряду акумулятора0-100
    Одна функціональна кнопка з великим дисплеємДа
    Подвійна бритва для тканини з РК-дисплеємДа
    Літій-іонний акумулятор 3,7 В, 1800 мАгДа
    Швидше видалення катишок завдяки подвійній головціДа
    Видаляє вузлики та катишки з тканини вдвічі швидшеДа
    Щітко для чисткиТак
    • Ціна: 1 198,90 ₴