
Знімач пружин, набір знімачів пружин Mar-Pol M80438 міцна сталь
- Готово к отправке
- Код: DS-10308
5 870 ₴
5 108,99 ₴
-13%
+380 (95) 131-00-59
- +380 (73) 151-00-59
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Професійний набір для зняття пружин Mar-Pol M80438 – це універсальний комплект з 7 елементів, призначений для стискання пружин у легкових автомобілях і мікроавтобусах. Всі деталі виготовлені з дуже міцної товстої сталі, що забезпечує високу силу стиснення, рівномірно розподілену по великій площі, що запобігає пошкодженню пружин і поломці знімача.
Набір оснащений 6 профільованими голівками різних розмірів (80-115 мм, 100-140 мм, 140-195 мм) та 6 насадками, які стабілізують пружину і захищають її від подряпин. Комплект містить адаптер для роботи з прогресивними та конусоподібними пружинами. Знімач можна використовувати без зняття стійки, що підвищує зручність і безпеку роботи.
Весь набір упакований у міцний транспортувальний кейс, що забезпечує збереження інструментів і комфортне зберігання. Знімач пружин Mar-Pol M80438 стане незамінним помічником для автосервісів та майстерень, забезпечуючи швидкість і безпеку при роботі з пружинами.
Замовте професійний набір Mar-Pol M80438 вже сьогодні і переконайтеся в його надійності та зручності. Купуйте зараз і отримайте якісний інструмент для вашого автосервісу!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MAR-POL |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 8.5 кг |
| Количество захватов съемника | 2 |
| Максимальная глубина захвата | 300 мм |
| Максимальная ширина захвата | 195 мм |
| Рабочая длина | 0.475 м |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Количество инструментов в наборе | 7 |
| Набор ручного инструмента | набор автомобильного инструмента |
- Цена: 5 108,99 ₴










