
Машинка для стрижки + триммер Adler AD 2822 прорезиненная рукоятка, 45 мин. от аккумулятора
- Готово к отправке
- Код: 44898860
1 484 ₴
998,90 ₴
-33%
+380 (95) 131-00-59
- +380 (73) 151-00-59
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Машинка для стрижки та тример AD2822 - це зручний набір, який допоможе вам подбати про свій зовнішній вигляд. Змінні леза дозволяють стригти волосся, доглядати за бородою і вусами, а тример - чудовий інструмент для видалення волосся з ніздрів і вух. Варіанти машинок для стрижки включають укладання і зручне регулювання довжини волосся від 3 до 15 мм. Використання змінних наконечників є дуже практичним рішенням, оскільки пристрій можна використовувати для різних цілей. Режим батареї та автоматичне заряджання роблять машинку ще кориснішою (до 45 хв постійного використання з повним акумулятором і можливість стрижки під час зарядки).
- Головка і лезо виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі.
- 24 варіанти стрижки: - коротка шапочка: від 3 до 15 мм,
- Функція проріджування.
- Знімна головка для легкого очищення.
- Ергономічний дизайн, він підходить до вашої руки.
- Прогумована обробка для підвищення комфорту користувача.
- Автоматична система зарядки.
- Високоякісний вбудований NiMH акумулятор без ефекту пам'яті.
- Акумуляторне та мережеве живлення.
- Можливість закріплення під час зарядки.
- Тример в комплекті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Количество установок длины | 24 |
| Максимальная длина стрижки | 15 мм |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип прибора | Набор для стрижки |
| Триммер для окантовки | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Гипоаллергенное покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Насадка-триммер для носа и ушей | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Щеточка для чистки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| product height | 150 мм |
| product length | 150 |
| product weight | 1000 г |
| product width | 150 мм |
| Автоматична система заряджання. | Є |
| Вес | 1000 |
| Високоякісний вбудований NiMH акумулятор без ефекту пам'яті. | Є |
| Высота | 150 |
| Главное о товаре | Тип прибора Набор для стрижки |
| Головка та лезо виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. | Є |
| Длина | 150 |
| Ергономічна форма, що зручно лежить у руці. | Є |
| Живлення від акумулятора та мережі. | Є |
| Знімна головка для легкого очищення. | Є |
| Максимальная product length стрижки | 15 мм |
| Минимальная product length стрижки | 3 мм |
| Можливе стриження під час заряджання. | Є |
| Тип вилки | C |
| Функція філіровки. | Є |
| Ширина | 150 |
- Цена: 998,90 ₴










